Consultant Telemarketing

Descriere rol

Consultantul Telemarketing contacteaza telefonica prospectii pentru prezentarea ofertelor promotionale Neotrust.

Responsabilitati

  • Contactarea telefonica a clientiilor, cu scopul de a promova si vinde produsele financiare Neotrust.
  • Identificarea nevoilor clientilor, negocierea si tratarea obiectiilor in vederea semnarii contractelor.
  • Abordarea clientilor cu profesionalism, in acord cu standardele de calitate Neotrust.
  • Atingerea si depasirea obiectivelor de vanzari si a asteptarilor clientilor, respectand in acelasi timp politicile si procedurile companiei noastre.

Cerinte

  • Cunostinte minime de operare PC.
  • Persoane comunicative, cu voce placuta si prezenta de spirit.
  • Capacitate de a asimila rapid informatiile.
  • Capacitate de adaptare rapida la un mediu de lucru dinamic.
  • Capacitatea de a lucra cu obiective precise.

Beneficii

  • SUPORT si OPORTUNITATI

    Alatura-te echipei noastre si iti vom oferi suport si un mentor dedicat care se va asigura ca primesti toate informatiile necesare pentru un ramp up de succes, care iti va raspunde la intrebari, te va ghida si asista.

  • DEZVOLTARE PROFESIONALA

    Programe individuale de training, focusate pe dezvoltare de competente si pe valorificarea potentialului tau.

  • CAREER PATH

    Scriem impreuna povestea ta spre o cariera de succes.

  • OPTIUNI DE COCEDII EXTINSE

    Programul Take Two permite angajatilor eligibili optiunea de concediu extins (4-8 saptamani) in cazul in care viata anumite aspecte ale vietii personale necesita toata atentia ta.

  • PACHET SALARIAL ATRACTIV

    Pachet Salarial atractiv, ajustat constant la nivelul pietei.

  • PLAN DE BONUSARE

    Personalizat, bazat pe performanta

Despre Neotrust

Neotrust este o firma de consultanta pentru accesarea fondurilor europene, oferind servicii de identificare linie finantare, evaluare eligibilitate, elaborare proiecte fonduri Europene, implementare, audit si monitorizare.

La Neotrust credem ca potentialul uman sta la baza potentialului strategic, organizational, economic si intelectual. De aceea ne focusam pe tine, pe dezvoltarea ta profesionala si pe cladirea unui career path de succes.

ALATURA-TE ECHIPEI NOASTRE

Imagineaza-te lucrand in una dintre cele mai respectabile firme de consultanta, construindu-ti o cariera de succes intr-un domeniu dinamic, lasandu-ti amprenta pe mediul de afaceri romanesc. Vei ajuta antreprenorii sa aceseze fonduri europene pentru a dezvolta produse de ultima generatie sau pentru a lansa servicii inovative.

Aplica acum la rolul de Consultant Telemarketing! Trimite cv-ul la office@neotrust.ro

Invata sa scrii singur cereri de finantare & proiecte si sa accesezi fonduri europene